אהרן רזאל שר רבי שמעון!

אהרן רזאל שר רבי שמעון!

"עולו" כך נקרא הסינגל החדש והמקפיץ של הזמר אהרן רזאל, שיר עם מילים מרגשות כל כך מהזוהר הקדוש שחיבר התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי.
4 הסרטים הכי מומלצים לילדים דתיים וחרדים

4 הסרטים הכי מומלצים לילדים דתיים וחרדים

אתם מוצאים את עצמכם מחפשים מידי פעם סרטים חינוכיים שמתאימים לילדים דתיים? תוהים באיזו אופציה כדאי לכם לבחור ואיך תוכלו להיות בטוחים שהסרטים שאליהם אתם חושפים את הילדים שלכם באמת איכותיים? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו רעיונות לארבעה סרטים מובילים וברמה גבוהה במיוחד.
\

"מסיני בא" - יעקב שוואקי בסינגל חדש!

לרגל חתונת ביתו מוציא ענק הזמר "יעקב שוואקי" סינגל חדש "מסיני בא" , שוואקי נחשף למילים דרך לימוד בפרשת השבוע עם רש"י , "כחתן היוצא לקראת כלה" כך פירש רש"י את המילים "מסיני בא" , והמנגינה כבר התבשלה עם איצי וולדנדר ויעקב שוואקי בעצמו.
שמחה פרידמן לא מפחד... קליפ חדש!

שמחה פרידמן לא מפחד... קליפ חדש!

אחרי חודשים של עבודה מאומצת, יוצא לאור השיר החדש של הזמר החסידי שמחה פרידמן - ''לא לפחד!''. זהו הסינגל השישי במספר מאז הלהיט ''בקרוב – יתגדל''
אבא - אברהם פריד וארי היל

אבא - אברהם פריד וארי היל

בנצי שטיין, בחור צעיר וכשרוני , הצליח לכנס לגייס את ענק הזמר היהודי אברהם פריד ואיתו, בדואט מרגש, את אומן הנשמה והקומזיצים ארי היל, ללהיט מובטח “אבא”.
מב\

מב"ד בשיר לכבוד רבי שמעון

בהפתעה מוחלטת שובר מב"ד את הדממה המוסיקלית של ימי העומר ומגיש לכבוד ל"ג בעומר את 'כדאי', שיר שאותו הלחין יחד עם הצמד שגם אחראי להפקה והעיבוד אלי קליין & איצי ברי
יואלי דיקמן בסינגל בכורה - ״ואפיל תחינתי״

יואלי דיקמן בסינגל בכורה - ״ואפיל תחינתי״

אחרי שהלחין עיבד והפיק שירים ואלבומים רבים לגדולי הזמר החסידי והיהודי, ניצח על אירועי יוקרה מסביב לעולם לצד חתונות והופעות, המעבד המוכשר יואלי דיקמן מגיש סינגל בכורה, כשהוא המלחין המעבד ולראשונה גם המבצע בקולו.