אתם מוצאים את עצמכם מחפשים מידי פעם סרטים חינוכיים שמתאימים לילדים דתיים? תוהים באיזו אופציה כדאי לכם לבחור ואיך תוכלו להיות בטוחים שהסרטים שאליהם אתם חושפים את הילדים שלכם באמת איכותיים? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו רעיונות לארבעה סרטים מובילים וברמה גבוהה במיוחד.

 

בגן של דודו

כפי שאולי יצא לכם לשמוע בעבר, הסדרה "בגן של דודו" היא למעשה סדרה של סרטים מוזיקאליים שמככב בהם דודו פישר. הערכים העיקריים בסדרת הסרטים הללו כוללים את ערכי היהדות, חגי ישראל, השבת ועוד. בנוסף לכך, עוד דבר נפלא בסרטים הללו, זו העובדה שבכולם יש פסקול נהדר שכולל אינספור שירים שכולנו אוהבים.

 

סרטי ניצוצות של קדושה

 

אם אתם מחפשים סדרה של סרטים מקסימים, בעלי ערך ומעניינים במיוחד, אין ספק שזו הבחירה הנכונה עבור הילדים שלכם. במקרה של סרטי "ניצוצות של קדושה" אנחנו רואים מגוון רחב של סרטים מוכרים ואהובים, כמו לדוגמא: "שלושה דיני תורה", "הגנב שהציל", "הכרת הטוב", "המשפיע" ועוד. הסרטים הללו הינם בעלי ערך רב והם מחנכים בצורה שגם מהנה את הילדים כך שזו יכולה להיות בחירה טובה במיוחד.

 

סרטי מנוחה פוקס

 

מחפשים סרטים שיכינו את הילדים שלכם ללימודים? רוצים שהם יכירו לעומק את המידות הטובות, יחונכו על פיהן ויושפעו לטובה מסרטים איכותיים? אם כך, אין ספק שהאופציה של סרטי מנוחה פוקס היא הבחירה הכי טובה שיש. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של סרטים, כמו לדוגמא: "שיר של מצוות", "סרט הזה"ב", "בית החלומות", "הבית שלי" וכדומה. בכל אחד מהסרטים הללו הילדים יצפו בגיבורים שנוהגים בהתאם למידות הטובות, ילמדו מהם ותוך כדי גם ייהנו מהחוויה עצמה.

 

מלכהלי

 

מה שבאמת מטריד אתכם זו השאלה איך לחשוף את הילדים שלכם בדרך נעימה לסיפורי התנ"ך? רוצים להמחיש עבורם כל סיפור מרגש שכולנו מכירים משחר ילדותנו? אם כך, מלכהלי זו אפשרות שכדאי להכיר לעומק. כאן תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של סרטים כמו: "מתן תורה", "משה רבנו", "חגי תשרי", "יוסי סכריוסי" ועוד רבים אחרים.

 

היום, כאשר אתם יכולים לרכוש את הסרטים האלה באינטרנט ואף לצפות בהם אונליין, אין סיבה לוותר על התענוג הזה. אתם תראו שהילדים שלכם ייהנו מכל רגע אם תבחרו בסרטים האיכותיים הללו שיקרבו אותם ויחשפו אותם לכל מה שבאמת חשוב בחיינו.