איתן כ"ץ - הופעה חיה בירושלים

איתן כץ   (4 מוצרים)

איתן כץ ידוע ברחבי העולם כמבצע מדהים וכותב שירים מחונן. במשך שנים הוא השתעשע ברעיון להקליט הופעה חיה בארץ הקודש ולשחרר אותה להמונים. ובכן, אחרי חודשים של תכנון זה סוף סוף קרה. לפני כחודשיים רשם איתן קומזיץ אינטראקטיבי בשידור חי ליותר מ -400 בנים מכל סוגי הרקע היהודי. עכשיו, הלילה הכי בלתי נשכח הזה, שבו היה איתן מסוגל ללכוד את המשמעות האמיתית של יהודים שבאו יחד לשיר, יהיה זמין בתקליטור חדש שכותרתו "לחיות בירושלים". ערב שבו קלטו את משמעותם האמיתית של היהודים הבאים יחד לשיר ולא לבידור. רק כדי לקבל רגע מדהים של קשר עם השם באמצעות כוח של מוסיקה יהודית אמיתית.

רשימת השירים:

 1. SOUNDCHECK
 2. שומר ישראל
 3. ניגון אלול
 4. מלך רחמן
 5. יפרח
 6. אימתי
 7. יהא רעוא
 8. ברוך הוא
 9. למענך
 10. יתברך שמך
 11. אשר ברא
 12. אני מאמין
 13. עבדו
כמות:
  תאריך הוצאה2014
  משקל0.09 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.