איתן כץ - unplugged 2

איתן כץ   (4 מוצרים)

איתן כ”ץ מוכר לרבים כחציו של צמד האחים המוסיקליים שלמה ואיתן. איתן הוא זה ש’גילה’ את ניגון הנשמה האבוד של ר’ שלמה קרליבך, אך בעיקר זמר בפני עצמו שמשיק כעת אלבום מחשמל, אך מקפיד שלא להשתמש בחשמל – דהיינו אלבום בצליל אקוסטי. Unplugged 2 הוא אלבום המורכב מהצד הפחות מוכר של ר’ שלמה קרליבך.

איתן נולד בניו ג’רזי, אולם לאחר שנולד משפחתו עברה ללוס אנג’לס, כיוון שאביו קיבל שם משרה כחזן באחד מבתי הכנסת הגדולים. החלום של הוריו היה לעלות לארץ ישראל והוא אכן התגשם כשהם עברו לרעננה. “היה נהדר לגדול בארץ ישראל” – אומר איתן. כ”ץ, המתגורר בארצות הברית, הספיק להוציא כמה וכמה אלבומים בשנים האחרונות בהם לחנים מפרי עטו בסגנון נשמתי וסוחף. פרויקט מיוחד בו החל לפני מספר שנים היא סדרת Unplugged מיוחדת עם שיריו של הרבי המרקד ר’ שלמה קרליבך זצ”ל. האלבום הראשון בסדרה ראה אור לפני כ 3 שנים והפך מיד ללהיט היסטרי.

“בהשראת אחי הגדול שלמה, לקחתי לידי גיטרה בפעם הראשונה. השיר הראשון שלמדתי לנגן היה “עשה למען” של ר’ שלמה”. בינתיים, ברוך ה’, איתן למד מהר לנגן בכלי, “במשך השנתיים הבאות, כל מה שעשיתי זה לנגן בגיטרה. אפילו כתבתי כמה ניגונים בתיכון..”. הוא נותן כבוד לגיטרה, אבל הגיטרה רק מתארחת כאן, המארח מספק איכויות קול וישרה לא שגרתיים.

Unplugged 2 החדש, מציג את הבגרות המוסיקלית של כ”ץ. כמעט כל הרצועות, ויש עשר כאלה באלבום, הרבה יותר אקוסטיות ומרוככות, השירים והניגונים לא מתישים, כפי שניתן היה אפשר לחשוש ממיזם אנפלאג יהודי. כ”ץ שילב באלבום 2 דואטים, שמוסיפים עוד מימד של התרגשות למוסיקה, מעריצי סגנון המוסיקה של הרב קרליבך ירגישו כאן בבית.

כמות:
  תאריך הוצאה2011

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.