איתן כץ-תרומה

איתן כץ   (8 מוצרים)

תרומה, הוא האלבום האחד עשר של איתן. "האלבום הזה מרגש מתחילתו ועד סופו" הוא משתף. "אני גאה להציג בו את כל מה שאני עושה במוזיקה שלי" 

האלבום מורכב מ-11 רצועות, יצירות צנועות משלי. לכל ניגון יש את הסיפור הייחודי שלו כיצד הוא הולחן, עיבוד ובסופו של דבר התעורר לחיים באלבום המיוחד הזה.

יש כל כך הרבה שאני יכול לומר על האלבום הזה; המסירות המדהימה של המוזיקאים והחברים בבניית כל רצועה,  האורחים של ג'ואי ניוקומב ולוי פלקוביץ, הקטעים שגורמים לך לרקוד, אלה שגורמים לך להתבונן בפנים, אלה שמעוררים רגש של געגוע וכמיהה להשם, אלה שמאפשרים לך להישען לאחור, להירגע ופשוט ליהנות.

שיר הכותרת, תרומה, הוא מהניגונים הכי ייחודיים שכתבתי. הפסוקים הראשונים של פרשת תרומה תמיד ריגשו אותי כשהם מבטאים את רצונו של ה' שנוכל להיות חלק מתהליך בניית ביתו בעולם הזה.

שהאלבום הזה ימצא חן בעיני ה' ובעיני כל עמו.

איתן


כמות:
  תאריך הוצאה28
  משקל0.14 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק