בימים אלו כשכולנו נמצאים בבית יותר מהרגיל, הילדים משועממים וכבר מיצו את כל מה שאפשר לעשות. אם אתם מחפשים דרך להעסיק אותם לכמה שעות ביום וגם לתת להם ערך נוסף, סרטים חינוכיים הם הפתרון עבורכם.

סרטים הם לא רק מקור בידור, אלא גם יכולים להוות אמצעי עוצמתי להפצת מסרים.

במיוחד ניתן להשתמש בסרטים לחינוך ילדים וכדי לאתגר את תהליך המחשבה היצירתי שלהם. ז'אנר הסרטים החינוכיים הפך לפופולארי לאחרונה, בזכות ההורים שהפכו לסלקטיביים מאוד בכל הקשור למה שילדיהם צופים בו. יש הרבה מאוד סרטים חינוכיים לילדים, אך לא כולם עשויים להתאים לילדכם, בהתחשב בגילו ובבגרותו וגם בדת שלו.

המגזר הדתי והחרדי מאוד מקפיד על התכנים אותם הוא חושף לילדיהם. רוב התוכן הקיים היום לא תוכנן במיוחד עבור המגזר הזה ולכן יכול להיות קשה עבור ההורים במגזר למצוא תכנים מתאימים. לכן, אנו רוצים להכיר לכם את אתר גרינטק בו תוכלו למצוא מגוון תכנים של סרטים ותוכניות טלוויזיה המותאמות למגזר והופקו במיוחד עברו דתיים וחרדים.

עולם הסרטים החרדיים הוא עולם הולך ומתפתח. בניגוד למה שאנשים חושבים, תעשיית הסרטים המיועדים למגזר הדתי והחרדי צומחת ופורחת בשנים האחרון והמגוון רק הולך וגדל.

הסרטים באתר גרינטק הם סרטים עם תוכן שכמעט כולו מיועד לילדים או תוכן לכל המשפחה. כך שאתם לא צריכים לדאוג.

הסרטים באתר מותאמים לעולם הדתי והחרדי ומתמקדים בסיפורים מהתנ"ך, או עוסקים במועדים וחגים של עם ישראל. הסרטים האלו הותאמו למגזר ומעבירים מסרים ותכנים מתאימים בלבד לילדים דתיים וחרדים.

בגרינטק תוכלו למצוא סרטים ממגוון סוגים. מלבד סרטים חינוכיים תוכלו למצוא גם סרטי קומדיה, טבע, פעולה, דרמה וכו'.

איך תוכלו לקבל גישה לתכנים אלו?

אתר גרינטק הוא המפיץ הרשמי של רוב הסרטים באתר וכל התכנים נרכשים ונמכרים לפי חוק. לכן, הסרטים באתר הם בתשלום, אך התשלום הוא מינימלי ומתאים לכל כיס.

גרינטק מאפשר לכם לרכוש את הסרט שבחרתם על ידי קניית המוצר הפיזי- הדיסק, וקבלתו על ידי משלוח 

אלו סרטים פופולריים ומומלצים תוכלו למצוא באתר?

גרינטק ידוע בעולם החרדי כמותג איכותי המספק סרטים שידועים באיכות שלהם ובתוכן המותאם. תוכלו למצוא סרטים של מלכהלי שיאפשרו לכם לחשוף את ילדיכם לסיפורי התנ"ך בדרך כיפית ומעניינת. בנוסף, באתר תוכלו למצוא שלל סרטים של מנוחה פוקס וניצוצות של קדושה. לשניהם מגוון סרטים מוכרים ונהדרים שיחשפו וילמדו את ילדיכם ערכים חשובים רבים תוך כדי צפייה מהנה.

האתר כולל גם את הסדרה הפופולרית שילדים מאוד אוהבים – הגן של דודו, שהיא תכנית מוזיקאלית המלמדת על ערכי היהדות והמסורת תוך כדי הוספת שירים שכולנו אוהבים.

הסרטים באתר מחולקים לקטגוריות שונות לפי הסוג או המותג כך שתוכלו למצוא בקלות כל דבר שאתם מחפשים. באתר יש אף תכנים ביידיש ובאנגלית לדוברי השפות ואף סרטים נוספים המתאימים גם לפעוטות או לכל המשפחה, כך שבטוח תוכלו למצוא משהו שיתאים לכל אחד מבני הבית או לצפייה משותפת לכל המשפחה.