חגי ישראל עם אבי בן ישראל- פסח

אבי בן ישראל   (3 מוצרים)

הדיסקים הוקלטו בניצוחו של הזמר אבי בן ישראל ובשיתוף של מספר ילדים. בכל דיסק מביא הזמר אבי בן ישראל סיפורים, כללים ומנהגים שונים הקשורים לאותו חג, שואל עליהם שאלות וחד עליהם חידות. במהלך הסיפורים הוא נשאל על ידי הילדים שאלות שונות ועונה להם באמצעות הסברים קולחים, בהירים וברורים.

הסיפורים של כל חג מבוססים על מדרשים ואגדות חז"ל אשר אינם נלמדים בדרך כלל בגנים ובבתי הספר ולפיכך מהווים אבן שואבת ותעסוקה חינוכית ומרתקת עבור הילדים למשך שעות רבות.

בדיסקים השונים ניתן לשמוע שירים ידועים ומוכרים לצד שירים חדשים אותם הלחין ושר הזמר אבי בן ישראל. השירים נועדו לבטא את המסר החינוכי העומד מאחורי כל סיפור וסיפור בהתאם לכל חג. כל דיסק מהסדרה הוקלט באולפן מקצועי והוא מלווה במוזיקת רקע ברמה גבוהה ובאיכות שמע מעולה.

הסדרה החדשה נועדה להעסיק את הילדים תוך מתן דגש על הפן הפדגוגי שיסייע לפתח ולהעשיר את הילדים, ולשם כך היא עברה עריכה לשונית מקצועית ואושרה על ידי רבנים ואנשי חינוך. סדרה זו מתאימה למגוון גילאים – משנתיים עד 12 שנים, ועל כן התועלת שמפיקה ממנה כל משפחה היא כפולה ומכופלת ומבטיחה הנאה צרופה למגדול ועד קטן.

כמות:
  תאריך הוצאה2007
  משקל0.06 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.