שרים שיר השירים

אמנים שונים   (78 מוצרים)

”שיר השירים” הינו שיר אהבה שכתב שלמה המלך החכם באדם. ביטויים רבים מתוכו נקשרו ברבות השנים במחוזות ושירים והשרו אווירה יהודית שורשית על כל שומעיהם. זהו משל לאהבת האלוקים את עמו ואהבת האדם את יוצרו. סודות עמוקים בתורת הקבלה מיוסדים על נמשליו הפנימיים של השיר. התבטאו חכמי התלמוד ואמרו עליו: “כל השירים קודש ושיר השירים קודש קודשים”. 
פרויקט “שיר השירים” מורכב משמונת פרקיו של “שיר השירים”, כאשר כל פרק הולחן ובוצע ע”י אמן אחר ועומד כשיר בפני עצמו. 
עמיר בניון, שולי רנד, דוד ד’אור, ארז לב ארי, אמיר דדון, אילן דמתי, גד אלבז , תומר מתנה ועמיר חדד הם האמנים שבחרו לקחת חלק בפרויקט המקסים הזה. 
מתוכו יצאו לרדיו: ”פרק ה”’ בביצועו של שולי רנד (לחן של אלדד ציטרין) ו”פרק ד”’ בהלחנתו ובביצועו של ארז לב ארי. שניהים זכו להצלחה יפה ועוררו סקרנות גדולה.

כמות:
  תאריך הוצאה2014

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.