שלומי דסקל - רילקס 2

שלומי דסקל   (5 מוצרים)

כהרגלו בקודש, המפיק הבלתי נלאה יוחי בריסקמן לא משאיר לכם את החורף בלי אלבום ראוי להתכבד שיחמם לכם את החורף. ההצלחה המסחררת של פרוייקט רילקס הראשון בו כיכב כסולן שלומי דאסקל שהמשיך יחד עם יוחי לאלבום הסולו ‘פותח את ידך’ ובהמשך גם לאלבום השלישי בסדרת ‘פרוייקט איקס’ – הובילו את השניים לתוצאה הבלתי נמענת והמשובחת – “פרוייקט רילקס 2”.

גם הפעם, התפריט הוא מנצח: מיטב שירי הנשמה המשובחים והטובים שהכרתם בשנתיים פלוס האחרונות, כמו למשל השירים: ‘אנעים זמירות’ של דאסקל עצמו, ‘השיבה שופטינו’ של שלומי גרטנר, ‘הנשמה לך’ של ברוך לוין, ‘מן המיצר’ של יידל, ‘והיא שעמדה’ של יעקב שוואקי ואחרים. 

  תאריך הוצאה2009
  משקל0.11 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.