רובי בנט ותזמורתו - מתנה לחתונה

רובי בנט   (1 מוצרים)

"מתנה לחתונה" – כך נקרא אלבומו החדש של רובי בנט ותזמורתו. כבר למעלה מעשור שרובי בנט זוכה לשמח במאות חתונות בכל שכבות הציבור- חסידים, ליטאים, אשכנזים וספרדים- ומגוון השירים והסגנונות באלבום אכן משקף זאת. האלבום מהווה מעין כרטיס ביקור עדכני לתזמורתו של רובי בנט. מיטב האמנים כמו דדי גראוכר, שלמה כהן, ישי לפידות, מנדי ג'רופי, גדעון לוין, משה ויינטרוב, ארהל'ה סמט, משה רוזנברג ועוד רבים וטובים- מאכלסים את ששת מחרוזות האלבום המכילים את מיטב שירי החתונה העדכניים. בין המחרוזות באלבום: מחרוזת ברידער, מחרוזת ניסים, מחרוזת אומן (אחרי ליפא ואיצי שווארץ, רובי לא יכל לפספס את הטרנד ההולך וגובר) ומחרוזת הורה

כמות:
  תאריך הוצאה2014

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.