קובי גרינבוים-זכות

קובי גרינבוים   (1 מוצרים)

כוכב הזמר קובי גרינבוים מגיש את אלבום הבכורה עמוס הלהיטים – "זכות": לאחר שנים של אירועים וחתונות, הוא מסכם שנתיים של הסתגרות באולפן והקלטות רציפות עם תוצאה מרהיבה וייחודית – אלבום שכולו להיטים משובחים ומגוון שירים ששיתקבלו בכל אוזן, בדיוק כמו כף הזכות...

מדובר באלבום מיוחד ומקורי, "אחרי שנים של עבודה שמאחדת סגנונות בדיוק כמו הציבור המגוון שאני מופיע איתו: חסידים וליטאים, ספרדים ואשכנזים וגם כיפות סרוגות. אני שמח ומודה על הזכות להדגיש מוטיב חשוב בחיי כל יהודי – 'זכות' שהיא חלק בלתי נפרד מכל יהודי".

קובי מגלה לנו שתמיד רעיון האלבום היה באוויר, אבל רק כשהחלה הקורונה, החליט לצאת למסע יצירת האלבום". "בפועל, מה שלוקח לאמנים שונים חמש עשרה שנות עבודה, לקח לנו בסייעתא דשמיא להמציא אלבום מושקע, בתוך שנתיים בלבד". במהלך השנתיים הללו שחררו קובי והצוות שלו מספר סינגלים/להיטים שתפסו מיד את תשומת הלב של קהל המאזינים, השתחלו להם לראש הפלייליסטים של ערוצי הרדיו וזכו לעניין רב. "הציבור שמכיר אותי מאולמות החתונה, דחף אותי לצאת לדרך, הגיב ופרגן לכל סינגל שיצא וזה היה מנוע אדיר בדרך להגעה לקו הסיום".

שירים כמו "ויקבץ" הקצבי, כי תעבור במים המרגש, "מי שאוהב" עם האמן אהרן רזאל ושכוייח החסידי, גרמו לציפייה ענקית מקוביג. האזנה רציפה לאלבום החדש מגלה שההבטחה קוימה במלואה, ב"ה. מלבד השירים המקורים מסתתרים באלבום שירים נוספים, כמו שיר שבת מקסים אם תשיב, יצירה של ממש שהלחין יוסי גרין, שגם מתארח בשירה "וזאת זכות גדולה עבורי". שיר ערגה חדש שכתב יואלי דיקמן המצוין, וגם שיר מרגש שכתב מוטי אילוביץ' שיגרום לכולנו להוזיל דמעות, כמו שם השיר עצמו.. דמעות.

בהקשר לשיר הנושא של האלבום, מסביר קובי גרינבוים שזה לא רק שיר, זאת הדרכה לחיים. "אני חושב שכל אדם אם ירגיל עצמו במידה זו, אפילו שהיא לא חלק מ 13 עיקרים של התורה. לדון לכף זכות זה מעיקרי היהדות. לא סתם המוטו של רבי יצחק מברדיטשוב, סנגורן של ישראל היה ללמד זכות על עם ישראל, אפיל על יהודי שאוכל ביום כיפור לימד זכות, ואנחנו צריכים ללמוד ממנו...".  תאריך הוצאה28
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק