פרחי שירה חדשה - ערבים זה לזה


האלבום פותח בשיר “שיר חדשה”. שם השיר כשמה של המקהלה, שיר מעניין העוסק בשבח ושירה להקב”ה. מיד אחריו השיר “ערבים זה לזה” – שיר הנושא של האלבום המדבר על אחדות עם ישראל, מצרך נדיר בימים אלו. ואכן, בשיר אנו שומעים את הילדים שרים בשלוש שפות: עברית, אנגלית ואידיש.
“ירושלים” הוא השיר השלישי באלבום. השיר שמיאן לעזוב את המקומות הראשונים במצעדי המוזיקה החסידית, שיר שיצא עוד לפני צאת האלבום כקליפ לצפייה, קליפ המצורף לאלבום כבונוס.
“אל תסתכל בקנקן”, הוא השיר הבא. קצבי, צעיר ומרענן. אם מדברים על שירה חדשה, זה הזמן להזכיר את הקנקן – העטיפה המושקעת, אשר מומלץ להסתכל עליה וגם כמובן על מה שיש באלבום עצמו.
השיר החמישי, Silent Scream (זעקה אילמת). לראשונה שיר באנגלית באלבום של “שירה חדשה”. משתתפים בשיר נחמן סלצר, והסולן משה בל – סולן עם קול מדהים שמצליח לבטא היטב את הזעקה והתפילה בשיר. בשונה משאר האלבום שעובד על ידי ג’ף הורוביץ, שיר זה עובד דווקא על ידי לייב יעקב ריגלר – מי שעיבד את “מאמא רחל” ואת “שמע ישראל” של יעקב שוואקי. משה בל, הסולן ששר בהרבה מאוד מהשירים באלבום, הוציא אלבום משל עצמו, ביחד עם אחיו, שמעון. האלבום נקרא “שבת אחים”, בהפקתו של ארי גולדווג.

סולן נוסף, אותו תוכלו לשמוע רבות באלבום, הוא שמחה לוונשטיין, ילד הפלא שהופיע בכל רחבי הארץ והעולם לצד גדולי המוזיקה החסידית, גם הוא במקור סולן במקהלת “שירה חדשה”.
“אברהם יגל”, “והאר עינינו”, “ישמחו”, מהרה”, “איה”, “רש”י אומר” – את כל אלו ועוד תוכלו לשמוע ולהתרשם באלבום של “שירה חדשה”.

כמות:
  תאריך הוצאה2008
  משקל0.13 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק