עמיר בנין - לדעת הכל

עמיר בניון   (6 מוצרים)

מי שמכיר את הקריירה של עמיר בניון כבר הבין שהיא יכולה להיות כל דבר בעולם, מלבד צפויה. 
הוא הספיק כבר לשחרר אלבום שכולו רצועה אחת (“הרהורים”), לקפל את האמת שלו בתוך שירי מחאה (“אני אחיך”, “לא כחול לא לבן”, “התקווה” ועוד), להקליט שיר עם 11 חברי כנסת (“שיר ערש”), ואפילו לזעוק למשיח מתוך הפלייליסט של גלגלצ (“עומד בשער”). 
בנוסף, בניון הנפיק שלל של להיטים אהובים, כמו: “ניצחת איתי הכל”, “כשאת עצובה”, “מורה לחיים”, “שמחות קטנות” עם מיכה שטרית, “שלכת”, “מחשבות” עם יהודה מסס ועוד. 
“לדעת הכל”, אלבומו העשירי של בניון, מורכב מ-12 שירים מגוונים במיוחד. יש בו שיר על תחיית המתים (“חזון יחזקאל”, שהספקתם כבר להכיר כסינגל הראשון), שיר במקצב טראנס ערבי (“אדם”), בלדה סוערת שמזכירה את האיכויות של “ניצחת איתי הכל” (שיר הנושא “לדעת הכל”), עיבוד בלדתי לשיר שכתב הבבא סאלי (“אשמח בך”), שיר בגוון בלוזי מסקרן (“כד מזכוכית”), להיט פיוטי אך קצבי שמסכם את לוחות הברית בשפתו של בניון (“עשרת הדיברות”), רצועת א-קפלה שבה מלווה בניון את עצמו בקולות רקע, עם נוכחות מינימלית של כלי נגינה (“ילד”) ועוד.

רשימת השירים: 
1. חזון יחזקאל
2. ילד
3. הכי גבוה
4. אשמח בך
5. לדעת הכל
6. כד מזכוכית
7. בניתי
8. להיחלץ מהבלבול
9. עשרת הדברות
10. בעולם אחר
11. אדם
12. כמה סתיו

כמות:
  תאריך הוצאה2010

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.