עמיר בניון - עומד בשער

עמיר בניון   (6 מוצרים)

"עומד בשער" הוא אלבומו השביעי של עמיר בניון והוא כולל את הלהיטים: "דרך", "עומד בשער" ו"נדבר מחר", דואט מוצלח  עם הזמר אבי עברי, שהוציא לאחרונה את אלבום הבכורה שלו, "אושר בטוח".
הסינגל הראשון מהאלבום החדש היה "גבורה", שיר שכתב רס"ן רועי קליין והוקלט לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל במסגרת המיזם "עוד מעט נהפוך לשיר".
כיאה לבניון, שירי האלבום לוקחים את המאזינים למחוזות ישנים – חדשים מגוונים כתמיד, ממקצבי ג'אנגל ועד שירי פסנתר, ומקלאסיקה ערבית עד הקלאסיקה של הבארוק, בטקסט ועיבוד מרגשים לפרק מסוויטה של באך.
שירים על אמונה פשוטה, על גילוי עצמי ועל אהבה, באופן הפשוט והנוגע שבניון התברך בו.
רק ביולי 2007 יצא אלבומו האחרון של עמיר, "אלוף בשחור (הרהורים)", שהכיל יצירה מוסיקלית אחת בת כ-40 דקות, שניתן להגדירה כ"אופרת רוק בסגנון ערבי מסורתי".

רשימת שירים :

1. פשוט סתם
2. מחילה
3. דרך
4. כוכב נופל
5.אחד מי יודע
6. נדבר מחר
7. עומד בשער
8. דני
9. עתים
10. לא כחול, לא לבן

כמות:
  תאריך הוצאה2008

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.