עמירן דביר - זה הזמן

עמירן דביר   (2 מוצרים)

שנים רבות של עבודה מאומצת לצד טפטוף איטי של סינגלים, הבשילו לאלבום חדש וכפול לזמר החתונות האולטימטיבי עמירן דביר – זה הזמן.

חלקו הראשון של האלבום מכיל מקבץ להיטים של עמירן שראו אור כסינגלים בשנים האחרונות, כמו למשל: זה הזמן, תרקדו, הוא ישכין, החתול ועכבר, בכל יום שיבוא – בדואט עם איציק אורלב ואחרים. שלושה שירים הם חדשים לגמרי; בס”ד אני יהודי, ישיש ו-Star Of Israel שכתב הלחין ועיבד קן ברג’ס.

חלקו השני של האלבום מוקדש לחמישה מחרוזות של מיטב השירים הישנים והטובים המחולקים לפי נושאים; חתן כלה, חסידי, נשמה, מחרוזת לרגליים ומחרוזת הורה של ניגוני מירון. גם בחלק זה של האלבום נוטלים חלק זמרים אורחים; אריק דביר, ישי לפידות ויונתן שיינפלד.

כמות:
  תאריך הוצאה2013

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.