עלמא - לכבוד המקום

עלמא   (1 מוצרים)

אלבום חדש ללהקת עלמא, שכמו שהגדיר זאת אהוד בנאי יוצרת: ״פולק כנעני – עברי״. 
האלבום החדש הוא אסופת שירים אישיים בהפקה מוסיקלית 
עדינה של פטריק סבג.
ללא חברת תקליטים הוציאה להקת עלמא אלבום בכורה שנמכר ב-13,000 עותקים והפך ללהיט מפה לאוזן. ההרכב שכולל את בני הזוג אברהם ורעיה מוסקל ואת אליאב אובל-נאמן רכש מעריצים רבים מכל גווני האוכלוסיה, כולל אביתר בנאי שהזמין אותם לפתוח הופעה שלו.
את אלבומם השני מכרו ביותר מ-10,000 עותקים ופרויקט ההדסטארט רשם הצלחה 
רבה וגייס את הסכום הגבוה ביותר שגויס בהד סטארט בתחום המוסיקה לשנת 2016.
“לכבוד המקום” הוא אלבום שעוסק בזוגיות ובגדילה, לצד השראה מהתפילה וגעגועים לפשטות של פעם. המנגינות הנפלאות עם נגיעות פולק ושילוב הקולות המוצלח של חברי הטריו עושות חשק לעצום עיניים ולהפליג למקומות מוארים.
באלבום מתארחת לאה שבת שנתנה חיזוק קולי עם המוואלים הנהדרים שלה בסינגל “אמרי נא” ואהוד בנאי מתארח בנגינה בשיר “דיאלוג”.
עלמא הם שילוב של טקסטים איכותיים שבאלבום החדש הולכים לכיוונים מאוד אישיים, הרמוניית קולות ענוגה ומוסיקה מקורית ומרגשת בהגשה בלתי-אמצעית. ההפקה של פטריק סבג שומרת על התמימות של הקולות והלחנים ומוסיפה רבדים יפיפיים שמזכירים הפקות אינדי מחו״ל. האלבום מכיל 11 שירים שכוללים טקסטים שלהם ושל משוררים כמו יהודה עמיחי לצד טקסטים מהמקורות. הופעות הלהקה ברחבי הארץ זוכות לתהודה ומשאירות קהל צמא לעוד…
אברהם מוסקל: “לכבוד המקום כשמו כן הוא, לכבוד כל המקומות הפנימיים והחיצוניים שאנחנו פוגשים כבני אדם, ולכבוד המקום ​ברוך הוא, שמכוון אותנו בדרך המופלאה והפתלתלה של החיים”.

כמות:
  תאריך הוצאה2017

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.