עופר הלוי - צלותנא

עופר הלוי   (10 מוצרים)

אחרי אינספור הצגות ומופעי במה, עופר הלוי מציג פן חדש: אלבום מוסיקה חדשני. תזכרו את השם: צלותנא. אלבום חדשני ומרתק, המכיל שירי אמונה יהודיים, שאת רובם כתב והלחין עופר הלוי בעצמו.

שיר הפתיחה של האלבום “אמונה פשוטה”, מאפיין יותר מכל, את פעילותו היומיומית של עופר לשמח לבבות ברחבי הארץ. בין השירים הבולטים באלבום ניתן למצוא את “לא ידח ממנו נידח”, “תהיה לנו מלך”, “מהמזרח הרחוק”, ו”תיכון תפילתי”. את מילות השירים כתב עופר בהתייעצות עם רבנים שהעניקו לו הכוונה לכל אורך הדרך בבחירת הנושאים עליהם נכתבו השירים.

מספר עופר הלוי על האלבום החדש: “הדיסק נקרא ‘צלותנא’ כי כל שיר ושיר הוא בעצם תפילה. השתדלתי בדיסק להלך ממש בין הטיפות כדי לגעת בכל שכבות הציבור. זהו דיסק מקורי, כתבתי גם את המילים וגם את הלחנים. עבדתי על האלבום הזה במשך שנים. זה היה מסע של חיפוש אחר החיבור האמיתי שלי עם מלך מלכי המלכים. בשירים, באים לידי ביטוי הבקשות, הניסיונות והפחדים. כל שיר חושף איזה סוד ורצון להגיע אל האדם האמיתי.

“את השירים כתבתי מתוך האמונה הפשוטה שלי, של יהודי שהוא בן של מלך מלכי המלכים, מתוך תקווה ותפילה להכיר במלכותו של הקב”ה בכל העולמות. האלבום הזה פונה לכל גווני הציבור, כאלו שכבר שנים נמצאים בעולמה של תשובה וגם לכאלו שעדיין לא התקרבו”.

כמות:
  תאריך הוצאה2009
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק