עובדיה חממה - שמים וארץ

עובדיה חממה   (2 מוצרים)

“שמים וארץ” הוא אלבומו החמישי של עובדיה חממה והוא כולל את השירים “אנא בכח” , “תפילה לדרך” , “ארץ אהובה”, “העולם יפה” ואחרים. 
האלבומים הקודמים של חממה: “ברח” (1992), “שני אנשים” (2000) “אפקט החממה” (2002) ו”הטוב ינצח בסוף” (2004), זכו לביקורות נפלאות, שהציבו אותו כאחד היוצרים המוערכים ביותר, אבל גם הכמעט אלמוניים… 
האלבום החדש מאופיין כיצירה מקורית ורחבת יריעה שמציגה פיוטים עתיקים בלבוש חדש, שמתכתבת עם אבות האומה ושהוגה בגורלו של העם היהודי בעולם מאז ועד היום.תכני האלבום הינם פורצי דרך ומרחיבים את גבולות הז’אנר “רוק עברי”.
בפרויקט זה מתארחים בין היתר גד אלבז, גיל עקביוב ואיציק אשל זמרים מוכשרים ביותר, שקולם מעצים את הדרמה והעומק ביצירתו של חממה. 
באחד משיאי האלבום מתרחש מפגש לתפילת “אנא בכח” במניין. 
אהוד בנאי מצטרף לחיבור קולות שמיימי ופותח לבבות שאכן התקבל ברוב תחנות הרדיו ובקרב המאזינים באהבה גדולה. 
כל אלו הפכו את האלבום הייחודי הזה “לחיבור של שמים וארץ בחיבור מחשבה ורגש, בחיבור מנגינה ומילים”.

כמות:
  תאריך הוצאה2006

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.