עובדיה חממה - מרחבים - שירי הרב קוק

עובדיה חממה   (2 מוצרים)

“מרחבים” הוא האלבום השמיני (!) מבית היוצר של עובדיה חממה, המורכב מלחניו המקוריים למילות השירה המופלאות של הרב קוק. 
האמנים המבצעים בפרויקט הם: ארז לב ארי, אילן דמרי, אלברט עמר, ברי סחרוף, גבי שושן, גד אלבז, האחים אשל, זאב נחמה, יוסי אזולאי ויוסי פרץ. 
האלבום כולל שירי רוק קלאסיים ועיבודים עמוקים ומעודנים כמיטב המסורת של חממה, שבאלבומיו האחרונים מיטיב לחבר את עולם הקודש עם העולם המוסיקלי הרחב עליו גדל. 
חממה מארח זמרים מכל קשת החברה הישראלית כיאה לחזון האחדות המחבר של הרב קוק. הרב אברהם יצחק הכהן קוק, מעבר להיותו רבה הראשי של יפו, ירושלים והיישוב הישן בישראל, היה גם משורר, שכתב את הגותו הפילוסופית בשפת שירה. 
הוא עלה לארץ לפני כמאה שנה ופעל רבות למען בנין הארץ ושלום העם. הרב זיהה את הסכנה הגדולה בהתפרקותו ההדרגתית של העם היהודי לשבטים ההולכים ומתנתקים זה מזה, וניסח מערכת ערכית יהודית עמוקה שתחבר בין כולם. משנתו המאחדת מתבססת על זיהוי תרומתו של כל “שבט” למארג היהודי הלאומי הכולל. 
עיון בשירתו מתוקת המילים של הרב קוק הצליח לגרום לחממה לפרץ יצירתי רב השראה, כך שבמהלך השנה האחרונה הלחין והקליט את כל שירי האלבום. 
בנוסף לסינגלים שיצאו :”הרס ובנין” “נפשי שואפת” ו”המרפא”, מומלץ לשים לב ל”מניעות”, בו מארח חממה את ארז לב ארי וברי סחרוף.

כמות:
  תאריך הוצאה2011

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.