סיני תור - עולה מן הים

סיני תור   (1 מוצרים)

באלבום המיוחד הזה  יש התייחסות לימי הגירוש בגוש קטיף. שיר הנושא, 'עולה מן הים', נכתב בהשראת הגירוש. "ישבנו למעלה משבוע על החוף בכפר ים. הילדים בנו ארמונות בחול, הקשבנו לגלים. ניסיתי לדבר עם ה', אבל ה' כל הזמן דיבר אלי מהגלים, אז לא הצלחתי לדבר בכלל. כשחזרתי לביתי, ירד כל מה ששמעתי שם במשך שבוע מהים". 

כמו בדיסקים הקודמים, גם הפעם יש הקפדה בשמירה על האותנטיות של הכלים והצלילים, במינימום אפקטים אלקטרוניים. האלבום הראשון יצא בספונטאניות רבה מה שבא לידי ביטוי גם ברמת ההפקה אבל הציבור התחבר למוסיקה המקורית עם שירים כמו "דרשתי קרבתך" 'וארשתיך לי' וציפה בקוצר רוח לאלבום החדש. המוסיקאי גבריאל חסון הפיק הפעם הפקה עשירה ומרשימה. "למוסיקה המון שכבות והיא מורכבת ומאידך היא שומרת על הפשטות והתמימות של השירים". 

כמות:
  תאריך הוצאה2008

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.