לחיים הפקות - ניגוני פסח כהלכתם

לחיים הפקות   (77 מוצרים)

שוב עוטפים אתכם ב'לחיים' בצלילים חגיגיים אפופי הוד שיכניסו אליכם הביתה את אווירת חג הפסח הקרב ובא: הפעם בדמות מארז שכולו פסח - שלושת אלבומי פסח המובחרים שראו אור במהלך השנים מבית 'לחיים' של הרב יוסף משה כהנא.

מדובר בשלושת האלבומים: 'כולנו מסובים' – הפופולארי והוותיק בעיבודו של ר' משה מרדכי (מונה) רוזנבלום, המכיל מקבץ ניגונים ויצירות מרהיבות של ימי החג עם ילד הפלא דאז אהרון הלוי; 'לחיים טיש פסח' – מחרוזות סוחפות של עשרות ניגוני פסח האהובים מכל הזמנים עם משה שטקל, אהרלה סאמט, יענקי דסקל, לוי יצחק פאלקאוויטש וילד הפלא יהושע אריה מאנדל; 'פסח בעלזא' –מבחר ניגוני פסח ייחודיים מבית היוצר של בעלזא עם הרב ירמיה דמן.


  תאריך הוצאה10
  משקל0.35 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק