סגיב כהן - הללו

סגיב כהן   (2 מוצרים)

סגיב כהן, מהיוצרים והמבצעים המוכרים והאהובים בארץ, מוציא את האלבום “הללו”. סגיב ממשיך לחפש דרכים לאתגר את עצמו ואת הקהל הנאמן והאוהד שלו, זה ההולך וגדל משיר לשיר, מהופעה להופעה – הפעם באלבום שכולו מוסיקת עולם! 
באווירת חגי תשרי, “הללו” מאגד מבחר תפילות ופיוטים (הנאמנים למסורת הימאנית) ומשלב קטעים חדשים שלא נשמעו מעולם, לצד ביצועים חדשים למזמורים שסגיב הקליט וביצע בעבר (“ישקני”, “ישקף”, “מזמור לתודה”) וקטעים שלא ראו אור מעולם בצורה רשמית. 
האלבום החדש – כמעט כולו – הוא פרויקט של איש אחד. סגיב מלחין, שר, מקליט, מפיק, מעבד, מנגן, מתכנת ומבשל את הכל לכלל תוצאה סופית שלמה ומרגשת.. מסע שהוא הישג אמנותי ומקצועי כאחד. 
“הללו” מצליח לחבר בין אלמנטים של מוסיקת עולם אקזוטית ושורשית, לבין שאר העולמות מהם מושפע סגיב לאורך דרכו המוסיקלית, לרבות מוסיקה ים תיכונית, אלקטרונית, פופ, רוק, ויסודות חזקים מבית אבא (ומן המקורות). התוצאה ייחודית, מרגשת וסוחפת. 
אלבומיו האחרונים של סגיב, “בין האש ובין המים” (גלי עטרי שרה סגיב כהן) ו”הרגע”, הביאו את סגיב ולהקתו להופעות מלאות בכל רחבי הארץ. 
שרשרת להיטים גדלה והולכת מעשור של פעילות (“מהמרחקים”, “בין האש ובין המים”, “חכי עוד רגע”, “ישקף”, “פרח באביב”, “תני לי אוויר”, “בדרך אלייך”, “שימני כחותם” ועוד) ודאי עוד תתרחב ותתעצם על פני השנה החדשה עם “הללו”…

רשימת השירים: 
1. הללו 
2. אם ננעלו 
3. אני אשאל 
4. קול דודי 
5. תכלה שנה (אחות קטנה) 
6. ישקף אלוקים 
7. לכה דודי 
8. ברכת הכהנים 
9. שירת הים

כמות:
  תאריך הוצאה2011

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.