נפשי תקשיב שירו - משירי הרב קוק

ישיבת מרכז הרב   (1 מוצרים)

 בישיבת מרכז הרב שם נעקדו על קידוש ה’ שמונה מתלמידי הישיבה לצעירים בירושלים- מאז, מידי שנה מפיק הרב אליישיב ברלין, ר”מ בישיבה ובנו של נגן הקלרינט הנודע מוסא ברלין, אלבום חדש לזכרם.

כשמלאו שבעים וחמש שנה מאז הסתלקותו של מרן הרב אברהם יצחק הכהן קוק. דומה, שככל שאנו מתרחקים ממציאותו הפיזית ופעולתו הממשית, כך מתגלה יותר ויותר ההיקף, המעוף והחזון של אישיות גדולה זו. הגותו, רעיונותיו וכתביו נלמדים הם ביתר שאת וביתר עוז. שירתו אף היא מופיעה בכתובים. המיליהם העתיקות נותנות כח ומרפא ובהחלט עוזרות לבנות עולם יותר יפה.

“נפשי תקשיב שירו” – שמו של האלבום לקוח מאחד משירי הרב קוק, ובו הוא מתאר כיצד נפשו חפצה להקשיב לשירת “הראשון לכל נוצר”. באלבום זה מבקשים יוצריו להקשיב לשירים של הרב דרך לחנים שונים שנכתבו במהלך הדורות רובם ע”י ר’ אפרים שרייבר, לחנים שנותנים משמעות ועוצמה מחודשת ל”מילים העתיקות…”

מקהלת הישיבה לצעירים מזמרת את עשרת שירי האלבום, וכן משתתפים בו ר’ דוד רפאל בן עמי וגיא-צבי מינצ. הפקתו המוסיקלית של האלבום הופקדה בידיו האמונות של ערן קליין.

  תאריך הוצאה2011
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק