משפחת חוטר - בעצם זריחה

משפחת חוטר   (1 מוצרים)

לפני שבע שנים נרצח גבריאל חוטר ז"ל בפיגוע בישיבת ההסדר בעתניאל. בעקבות מותו החליטה משפחתו לבחור במפעל הנצחה שיהווה מעין המשך לחיים שקדמו לטרגדיה שירה.

לאחר מותו של גבריאל החליטה המשפחה שמהטרגדיה האישית שלהם ייוולדו שני אלבומים, אבל לכל אחד מהם תהיה משמעות שונה לחלוטין שאותה ניתן להבין גם משמות האלבומים, הראשון "הקול החסר", והשני שנקרא "בעצם זריחה".

חלק מהשירים אומרים תפילה, אבל בין הפסוקים והציטוטים לא נעדרות גם נקודות החיבור האישיות, כמו בשירים "לפעמים" ו"בעצם זריחה".

מרבית השירים באלבום הולחנו על ידי בני המשפחה ויונתן רזאל. בנוסף אליהם ניתן למצוא גם שירים מוכרים כמו "על אהבתך" של הרב יהושע אנגלמן, ו"אנא בכוח" בלחן של הרב קרליבך, שזכו גם הן לעיבודים נפלאים. תענוג אמיתי לכל חובבי הז'אנר, וגם למי שאינם.

כמות:
  תאריך הוצאה2010
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק