משה פנחס ויסבלום- הייליגע ניגונים

משה פנחס ויסבלום   (1 מוצרים)

אלבום ניגונים חסידיים חדש שמגיע מארה”ב, מצליח לרגש אפילו את ה… עם היפני. האלבום שהפיק רב קהילה במרילנד, מחדש ואוסף ניגונים עתיקים שחוברו ע”י צדיקי עולם, כמו בעל הנועם אלימלך זיע”א לאלבום ראשון בסדרה של ניגונים ‘חסידיים’, כפשוטו.

האלבום “הייליגע ניגונים” כולל תשעה ניגונים שעובדו באופן ששומר על רוחם המוסיקלית האוטנטית, מבלי לפגוע באיכות הצליל. האלבום הוקלט באולפנים המשוכללים ביותר ועם אנשי המקצוע המנוסים והמוצלחים ביותר ביבשת. את היוזמה כמו השירה, ההפקה והעיבוד, ניהל בכישרון רב, (תרתי משמע) הרב משה פנחס ויסבלום, רב קהילה תוסס במרילנד ארה”ב.

בדברי ההסבר המצורפים לאלבום מסביר הרב ויסבלום, כי “הייליגע ניגונים, יסודם בהררי קודש. חלקם חוברו ע”י צדיקים קדושי עליון ומהם שהושרו בשולחנותיהם הטהורים, שזכיתי להתגדל עליהם, מפי סבי זקני בן אחר בן לרבן של ישראל הקדוש בעל ה”נועם אלימלך” זיע”א הרה”צ מוה”ר רבי יעקב יצחק ויסבלום זצוק”ל רב ק”ק סויירז וליסא…”

מסורת הניגונים בנוסחי התפילות, החלה כבר בחצרות החסידיות של זידיטשוב וסטארטין, מהרב מאלעסק ומבעלי מנגנים בעלי שיעור קומה כמו המוהל הצדיק מסטניסלבוב, דמויות הוד שלצד עיסוק בקודש פנימה, “חתומים” למעשה על ניגונים עתיקים שהפכו בהמשך לניגוני קודש “עממיים”, שנמצאים בכל בית יהודי, כמעט.

אבל ההפתעה הגדולה מסתבר, מגיעה מצדו השני של העולם. אתר מכירות מקוון של חברת amazon ביפן, משווק את האלבום בהצלחה גדולה, תחת הערך “מנגינות הלב”. היפנים הסתערו על האלבום החדש ומתייחסים אליו כאל מוסיקה מרגיעה ומרוממת את הנפש.

כמות:
  תאריך הוצאה7

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק