משה (מוסא) ברלין - ניגון מולדת

משה (מוסא) ברלין   (2 מוצרים)

הכליזמר משה (מוסא) ברלין באלבום חדש בהפקתה של בתו המוזיקאית אודהליה ברלין. באלבום מנגן ברלין בסגנונו היחודי משירי ארץ ישראל היפה והטובה “יצאנו אט” “הורה ממטרה”, “ניגון עתיק” ועוד, והופך אותם למעין ‘ניגונים חסידיים’ מלאי יידישקייט. את האלבום מלווים מוזיקאים מן בשורה הראשונה- קרן טפרברג על התופים גלעד אפרת על הבאס, אסף רוט בכלי הקשה ואקורדיון ואביב בכר בגיטרה, עוד, וקופוז. השילוב היחודי בין ברלין לבין המוזיקאים התל-אביבים יצר דיסק מעניין ומקורי, של השירים המוכרים עטופים בעטיפה חדשה ומלאת נשמה. עיבודים מלאי יידישקייט לניגונים שכולם יודעים לפזם. רשימת השירים המלאה למטה (כל הביצועים בניגונים בלבד, ללא שירה).

כמות:
  תאריך הוצאה12

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק