משה לאופר מנגן חב"ד 5

משה לאופר   (17 מוצרים)
ניגוני חסידי חב"ד   (13 מוצרים)

13 שנים לאחר שהאלבום הראשון בסדרת "משה לאופר מנגן חב"ד ראה אור, גדול המעבדים משה לאופר והמפיק לוי"ק טובול מציגים אלבום חמישי בסדרה , משובח, מלא ביצירות מוסיקליות מרהיבות על טהרת חסידות חב"ד.

האלבום החמישי המושקע מרגש יותר, סוחף יותר, משמח יותר ומתעלה על קודמיו בסדרת 'משה לאופר מנגן חב"ד'.

ארבעת האלבומים שקדמו לאלבום זה עשו היסטוריה מוזיקלית; הם נמכרו בעשרות אלפי עותקים, והפכו לפריט חובה בכל בית יהודי וכמו כן לא מעט ניגונים מתוכם הפכו ללהיטי חתונות. גם הפעם החמישית, בחרו מפיקי האלבום בניגונים מרגשים המעוררים ומשמחים את הנפש ובידי האמן של משה לאופר הם קיבלו גוונים חדשים ומיוחדים.

באלבום זה משתתפים מקהלת הילדים הפופולרית מאולפני 'שבח' של יוסי גליק (המכונים "יונגערליך") והחזן אריה לייב הורביץ ומנחם לוי לצד מקהלת 'ידידים' העולמית בניצוחו של יעקב רוטבלט. גם בני לאופר המוכשר תרם מכישוריו המוזיקליים בעיבוד מחרוזת שירי י"א ניסן שחוברו בשנים האחרונות.

עשרות קולות, עשרות כלים ומבחר מיוחד של ניגונים עתיקים, חלקם מוכרים, וחלקם קצת פחות ידועים בציבור הרחב, שהולחנו על-ידי אדמו"רי חב"ד לדורותיהם ועל-ידי גדולי החסידים, בהפקה חדשנית ובסאונד עכשווי ואיכותי במיוחד – הפכו לתוצאה מרהיבה.

באלבום נוטלים חלק טובי הנגנים מישראל, בהם: ברק אהרון, אלון הלל, אבי סינגולדה, אלי לאופר, דור אסרף, גולן קולש, דני פלאם מניו יורק ונגני התזמורת הפילהרמונית הישראלית של משה לאופר.

הפרויקט המיוחד הושק ביום שלישי כ"ה אדר א', יום היארצייט (יום השנה) ולעילוי נשמתו של הרב מסעוד ב"ר שלמה טובול ע"ה (שכתיבת הפרויקט החלה ביום הולדתו ב' אייר תשפ"ג).

חב"ד 5 הינו אלבום מלא שמחה חסידית אותנטית ורגש יהודי חם שהודות למלאכת ההפקה כל חובב מוזיקה יהנה ממנו גם אם איננו בקי בתנועות ובניגוני חב"ד.

USB

  תאריך הוצאה29
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק