משה חבושה - קל כנשר

משה חבושה   (2 מוצרים)

החזן והפייטן הנודע משה חבושה באלבום חדש – “קל כנשר”. אלבומיו של משה חבושה נודעים לשם ולתהילה בקרב חובבי הפיוטים ושירי הבקשות בעשרות שנים האחרונות.

בימים אלה משיק חבושה את אלבומו ה-25 במספר הכולל גם הפעם מבחר פיוטים ושירים אשר רובם נתקבלו בקרב הציבור ומושרים מידי שבת בשבתו בקרב רבבות חובבי הפיוטים בארץ ובעולם.

שנים-עשר שירים ופיוטים מכיל האלבום, בינהם: אנא בחסדך, מה נאוו, עזרני א-ל חי, נגילה הללויה וכן פיוט מיוחד “לך נשיר” שכתב הרב מיכאל הכהן שליט”א לכבוד מגורשי גוש קטיף. על המקהלות באלבום אחראי ר’ אלעד הכהן והוא מוקדש לע”נ ר’ רחמים עבוד הלוי בן רחל ז”ל.

כמות:
  תאריך הוצאה2009

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.