מרדכי סובול - שמע קולנו

מרדכי סובול   (1 מוצרים)

מי שעומד מאחורי הקונצרטים הגדולים ביותר בארץ ובעולם ד”ר מרדכי סובול נענה לבקשתם של תלמידיו בחזנות, כמו גם לגדולי החזנים בעולם ששותים במשך שנים את תורת החזנות מפיו והקליט אלבום חזנות שהוא בבחינת גולת כותרת של עולם החזנות.

סובול התחיל לשיר בגיל 5 ובכך המשיך את המסורת המוסיקאלית העוברת במשפחתו מדורי דורות. מוסיקת בית הכנסת שעוד מלפני, סב סבו החזן ר’ ארייה לייב סובול מהעיר “אפט” כבר עברה כחוט השני במשפחתו. הוריו היו אלו שהגשימו לו את חלומו הגדול, והפכו חלום למציאות. בילדותו עבר את העולם לאורכו ולרוחבו כחזן צעיר וילד פלא של שנות השישים. ושתה בצמא מתורתם של החזנים שלמה רביץ, יצחק אשל ומנצחו מרטין וויט, שמואל ריבלין, משה קוסביצקי, וגם מרדכי הרשמן שקולו בקע תדיר בביתו מתקליטיו וכל “תנועה” וכל “קרעכץ” וסלסול ידע על בוריו.

כשבגר, ראה לאן הולכת החזנות ומה קורה למעמדו של החזן והחליט לעשות מעשה .הוא הקים את האנסמבל “יובל”, ומאז 1986 נתקיימו מאות קונצרטים של חזנות בהרכב סימפוני בארץ ובעולם. קונצרטים בהם בוצעו מיטב יצירות החזנות מתוזמרות על ידו, ובניצוחו. עולם החזנות חזר לאיתנו לפחות בחלק הקונצרטנטי שלו. אט אט חוזרת העטרה לראשה של החזנות. תלמידים רבים פונים ללמוד חזנות ועולם החזנות רוגש ומתפעם כאשר כשרון חזני חדש פורץ לתודעתנו. במשך כל שנות פעילותו לא חדל מרדכי סובול מלשיר. הוא הדריך ולימד חזנים מהשורה הראשונה ותלמידים בתחילת דרכם. בכל שנות פעילותו בחזנות הפיק, ניצח וליווה חזנים על בימת הקונצרטים ובדיסקים שלהם. ב’לחצם’ של חזנים אלו ותלמידיו הרבים החליט להקליט דיסק זה . מיטב יצירות החזנות מבוצעות על ידו בדיסק, בזוהר רב וב”אש” שהיה מנת חלקם של גדולי עולם החזנות של אז.

השם שנבחר לאלבום הוא “שמע קולנו”. בביצוע יצירה זו בדיסק מרגיש סובול שהוא סוגר למעשה מעגל. מעגל שירה רב שנים כאשר הוא מבצע את היצירה הנפלאה הזאת עם עצמו . דואט שלו היום, עם עצמו כילד הפלא של עולם החזנות של שנות השישים כשהוא רק בגיל 12.

כמות:
  תאריך הוצאה2011

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.