מרדכי בן דוד-השפעות

מרדכי בן דוד   (20 מוצרים)

ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד מפתיע באלבום חדש וייחודי 'השפעות' שמו. בהפקת המפיק הותיק בעל אוזן הזהב יוסי טיברג והזמר יידל ורדיגר, בנו של מרדכי בן דוד, הנחשב למפיק על בז'אנר החסידי.

את כלל להיטי האלבום חיבר המלחין ר' משה יחזקי'ה וויס, שחלק מלחניו התפרסמו בכל רחבי העולם והפכו לפופולאריים במיוחד ביניהם "סוכל'ה" שביצע מרדכי בן-דוד בדואט עם בנו יידל, "פאר-דיר" שכתב לדובי מייזעלס, מענדי וויס ומלהקת 'שירה', "שימו לב אל הנשמה" שביצע שמילי אונגר ועוד.

על העיבודים הופקדו המעבדים המוכשרים משה לאופר שהעניק לאלבום טעם אותנטי ומרענן, לצד המוזיקאי המחונן יהודה גלילי. הפתעה נוספת היא שובו של אלי לאופר היוצר והמעבד המוכשר שתרם בעבר לרפרטואר של מרדכי בן וחוזר לשתף עמו פעולה באלבום החדש. גם המוזיקאי אלי לשינסקי נטל חלק במלאכת עיבוד האלבום.

בהפקה לא ויתרו על קוצו של יו"ד, ואת תפקידי המקהלות והניצוח ביצע המוזיקאי הערשל בריסק.

"לא מדובר באלבום שגרתי, וגם הטיימינג של הופעתו איננה מקרית" מספר זאבי פריד, המעורב בהפקה, "בימים אלו שרוחות מלחמה מנשבות ויהודים רבים נעקרים ממקומות מגוריהם, נזכור שיש לנו אמונה בקב"ה ובעז"ה עוד נזכה להשפעות טובות".  תאריך הוצאה28
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק