מקהלת לב ודודי קאליש - גוט שבת

דודי קאליש   (3 מוצרים)

מקהלת לב האמריקאית הוקמה לפני כשנתיים ע״י המפיק אבא ברקוביץ, עליה הוא גם מנצח בכישרון רב וברמה מוזיקלית יוצאת דופן. מפיק עם שירות אדיב, שמוסר את עצמו ללקוח בצורה יוצאת מן הכלל, כדי לתת לשומעים חוויה וצבע שונה מהרגיל. כמקהלה הרואה חשיבות בעידוד היצירה כניצחון, מקהלת לב לוקחים כל אירוע כהזמנה מיוחדת לפי בקשת הקהל. כל מי שהזמין עד כה את המקהלה לאירוע, מרוצה ב"ה מהרפרטואר העשיר והמורכב שהיא מביאה לכל שמחה. לפני כחצי שנה, הוזמן דודי קאליש לדינר בניו יורק ונפגש לראשונה עם אבא ברקוביץ ומקהלתו. הוא נדהם לשמוע משהו חדשני ושונה, ולרגל חגיגות השנתיים להווסדות המקהלה, עלה להם הרעיון להוציא אלבום שכולו שירי שבת. על דודי קאליש בעולם המוזיקה החסידי והאותנטי לא צריך להכביר במילים, כולם יודעים לאן הלחנים והעיבודים המוזיקליים שלו מגיעים, והשירה הלבבית שבוקעת רקיעים

כמות:
  תאריך הוצאה2019
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק