מישל פרדס - אדון השלום

מישל פרדס   (1 מוצרים)

מישל פרדס- באלבום שני ומושקע אחרי שנים של עבודה אינטנסיבית באולפן. ‘אדון השלום’, החדש, הוא אולי האלבום הכי קורץ, ב’פרדס’ המוסיקה העכשווי. מישל מביא עמו רוח נעימה לפסוקים ולמילים מהתנ”ך ולא רק: גם למילים מקוריות.

‘שיר ציון’ ו’שים שלום’, הסנוניות ראשונות שפסעו מעדנות במצעדי המוסיקה, היו שגרירות טובות לקראת האלבום המלא. נגיעות הגיטרה של אבי סינגולדה שהפיק את האלבום, מורגשות היטב, ובכל השירים, ניתן למצוא מעברים מיוחדים ועיבודי גיטרה נפלאים. בכירים בתעשיית המוסיקה מכנים את פרדס כסולל ז’אנר חדש במוסיקה החסידית – “סופט רוק”.

מישל מקפיד לעבוד עם נבחרי המוזיקאים בארץ, לא מתפשר גם באלבום השני, ומצליח להתעלות. פרדס עבר כברת דרך משמעותית ברמת ההפקה ובמורכבותה, והצליח לייצר מוסיקה מרתקת, נעימה, ומלאת חן, כהרגלו.

מישל פרדס (50), איש עסקים בלגי, חובק עולם, קופץ תכופות לישראל ומקליט שירים שהופכים במהרה ל”נציגי אירופה במוסיקה היהודית”, בזכות סגנונו וקולו, המיוחדים, בוגר האקדמיה למוסיקה בבריסל. עד לפני מספר שנים הופיע פרדס כזמר משמח עם להקה חסידית צנועה בחתונות ובשמחות יהודיות באירופה. הוא אינו מקל ראש בכל הקשור להלחנת מוזיקה, “לחן מתחבר עם עבודת השם, “חשוב לי להרגיש טוב עם עצמי והלחנים שלי עושים את העבודה, אני מקווה שאני אצליח לגרום גם למאזינים שלי להרגיש טוב עם עצמם דרך המוסיקה והפסוקים שאני מחובר אליהם, ודרכה להתחבר לאדון השלום…”

כמות:
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק