לחיים טיש - 5

לחיים הפקות   (77 מוצרים)

המסורת נמשכת: לחיים טיש 5 לקראת שבת בראשית בחנויות. סדרת הדיסקים ‘לחיים טיש’ קנו להם זה מכבר מקום של כבוד במדפי המוסיקה החסידית השורשית ואף הספיקו להתחבב בכל קהילות ישראל.

הרב יוסף משה כהנא, מפיק הסדרה לא שוקט על שמריו וכאמור כמיטב המסורת, לקראת שבת קודש פרשת בראשית עתיד לראות אור האלבום החמישי בסדרה המצליחה. באלבום הנוכחי מככב בקולו ילד הפלא אלי שטרייכר וכן בעלי המנגנים שלמה טויסיג, משה שטעקל ואהרלה סאמעט. על העיבודים מנצחים ביד רמה חיים מנחם הרטמן והרב יוסף משה כהנא כמובן.

בין שלל יצירות הפאר באלבום ניתן למצוא את ‘י-ה ריבון’ המיוחס לבעל הבני יששכר מדינוב זיע”א, ‘כי אשמרה’ של ברסלב ו’אין ערוך לך’ של בני הרשקוביץ ומיכאל שטרייכר. העטיפה עוצבה ע”י “מלכות וקסברגר” פאר היצירה היהודית, כאשר הגביע המופיע בו הוא צילום ממוזיאון Ancient Museum באוסטריה.

כמות:
  תאריך הוצאה5

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק