לחיים טיש - 3

לחיים הפקות   (77 מוצרים)

סדרת הדיסקים "לחיים" חנכה אלבום שלישי שנקרא בפשטות "לחיים טיש 3". בדיסק השלישי נמשכת המגמה המשלבת בין ניגונים מוכרים יותר כמו "י-ה ריבון " של חצר ויז'ניץ ו"קדשנו במצוותיך" של מודז'יץ', לבין ניגונים מוכרים פחות כ"ממקומך" של גור ו"לא תבושי" של חסידות באבוב.

 

אלבומי "לחיים" מוקדשים לחשיפת אוצר הניגונים של החצרות החסידיים, ונועדו לתת טעימות ממנו גם לאלה שלא מבלים את ערב שבת מסביב לשולחן האדמו"ר, עליו נערך ה"טיש" המסורתי.  

 

הדיסק הראשון בסדרה זכה להצלחה מסחררת, בעיקר הודות לניגון המופלא " י-ה אכסוף", שחובר על ידי רבי אהרון הגדול - רבה הראשון ומייסדה של חסידות קרלין (הידועה מאז כאחת החצרות היותר מוזיקליות) ושהיווה את הדובדבן שבקצפת של האלבום.

 

מאחורי הפרויקט עומד איש העונה לשם ר' יוסף משה כהנא (חסיד בעלז למתעניינים) שפשוט מציב סטנדרטים אחרים של מקצועיות בז'אנר החסידי, בייחוד בתחום האינסטרומנטלי. בהקלטות מציב כהנא סוללה מפוארת, שלא הייתה מביישת אף זמר ישראלי  - אבי סינגולדה על הגיטרות, פטר ורטהיימר בנשיפה, רן ורד על התופים ועוד רבים וטובים.

 

גם בתחום העיבודים, שהוא עצמו אחראי עליהם, נראה שהוא ניחן בחוש הלבשה מוצלח במיוחד. כך, גם ניגונים שעברו מזמן את גיל העמידה והיה נראה כאילו מיצו את תפקידם, נראים פתאום צעירים ותוססים, אחרי שיצאו מהמלתחה היצירתית של כהנא.

 

צריך להזהיר ולומר שכהנא שומר בדיסק על 100% אותנטיות, וזה אומר שהשירים כולם מושרים 

במבטא אשכנזי-חסידי חריף ביותר, שלחלק מהמאזינים יכול להישמע כמו סוג של ג'יבריש ועלול להכביד על ההאזנה. מצד שני, נדמה שבז'אנר החסידי כל ניסיון המרה של הביצוע האותנטי לסגנון ארצישראלי יותר - פוגם בניחוח העתיק והמיוחד שבוקע מהשיר במקרה הטוב, והופך אותו לפתטי במקרה הרע.

 

אפשר להגיד ש"לחיים טיש" בעיבודו של כהנא הוא הזדמנות טובה להתבשם מטעם מתוק ועדין של יין ישן שרק משתבח עם השנים. לחיים.

כמות:
  תאריך הוצאה4

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק