לחיים טיש - מלוה מלכה

לחיים הפקות   (57 מוצרים)

אם הסדרה הלוהטת והאהובה ‘לחיים טיש’ של זמירות השבת בת שישה החלקים הפכה ל”סדרת חובה” בכל בית יהודי, מפציע כעת האלבום השביעי בסדרה ‘מלווה מלכה’ ומשלים את התמונה המרהיבה והרב-גונית לכדי סימפוניה שבתית מושלמת!

בהפקה המיוחדת תמצאו את עידית הזמירות של מוצאי שבת ומלווה מלכה בהגשה אותנטית וסוחפת בעיבודים מושקעים כמיטב המסורת של ‘לחיים הקפות’ מבית הרב יוסף משה כהנא. לצד הזמירות והיצירות הממלאות את האלבום העשיר מופיעים בו הלהיטים הפופולאריים של מוצאי שבת מ’יהי החודש’ ו’קול צהלה’ ועד ‘צווה ישועות יעקב’ וניגונו של רבי אלימלך מליז’ענסק המושר על ‘ריבון כל העולמים’. במקביל שולבו באלבום לחנים חדשים של גדולי המלחינים בחשיפה ראשונה.

באלבום משתתפים גדולי בעלי המנגנים החסידיים: הרב ירמיה דמן, יענקי דסקל, משה שטקל, אבריימי רוט, האחים ברוך ומרדכי ויזל יחד עם מקהלת ‘לחיים’ בניצוחו של המעבד הדגול ר’ הרשל בריסק ומקהלת הילדים ‘פרחי לחיים’. על העיבודים מופקד המעבד הצעיר יהודה גלילי המנצח על התזמורת רבת הכלים המפארת את האלבום.

רשימת השירים:

 1. המבדיל
 2. אתקינו סעודתא
 3. מזמור לדוד
 4. במוצאי
 5. חדש ששוני
 6. אגיל ואשמח
 7. אלקים יסעדנו
 8. קלי חיש גואלי
 9. אדיר איום
 10. איש חסיד
 11. אמר ה' ליעקב
 12. אליהו הנביא
 13. רבון העולמים
כמות:
  תאריך הוצאה2013

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.