להקת לכתחילה - ליקוטים

להקת לכתחילה   (6 מוצרים)

להקת לכתחילה באלבום ‘ליקוטים’ מנגנת על כד מחרס שנקרא וודו, וזה אינו כלי הנגינה הלא שגרתי היחיד באלבום. יש גם בוזוקי, בנג’ו, מנדולינה, חמת חלילים אירי, חליל בנסורי הודי, כלי הקשה ייחודיים מהודו וסביבותיה וכלי מיתר אתניים ומזרחיים נוספים.

הסגנון המוזיקלי הוא כמו קשת של צבעים ביום גשום וחמים, מלא וגדוש באוסף גדול מאד של ז’אנרים מוזיקליים שונים: החל מפריילאך אירופאי, שירים וניגונים חסידיים שלא נס ליחם דרך מוסיקה תימנית, פיוטים ירושלמיים, מוסיקה צפון אפריקאית, מוסיקת עולם, טורקית, לדינו, הרבה אירית וקאנטרי ויש גם משהו ישראלי.

האלבום ‘ליקוטים’, השביעי במספר של להקת לכתחילה עם הרבה שמחה, אנרגיות וקצב טוב, מחזק את דברי חז”ל כי “כל השביעין חביבין”, הוא מכיל לא פחות מאשר 30 שירים, שרובם גרסאות כיסוי למנגינות מוכרות.

כמות:
  תאריך הוצאה2011
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק