ישי ריבו - במה קהל ואהבה [מארז]

ישי ריבו   (5 מוצרים)

"במה קהל ואהבה" הוא מארז משולש של הופעות הכולל ביצועים מיוחדים שנבחרו בקפידה, אחרי חודשים של האזנות למספר רב של הופעות של ישי והלהקה בשנים האחרונות. ישי לקח על עצמו את המשימה המאתגרת לבחור את הביצועים וכך, בפינצטה בחר את הרגעים המיוחדים מההופעות הרבות , מאמפי שוני ב- 2017 ועד להופעה במוזיאון מגדל דוד שהתקיימה ביולי האחרון והועברה בשידור חי ל- 14 מדינות שונות.

על הפרויקט המורכב עבדו יחדיו ישי, מאור שושן ושי סיון , זה קורה במקביל לאתגרים שתקופת הקורונה הביאה עימה , בעיקר אילוצי הבידוד שהגיעו לסירוגין במהלך העבודה. מאידך הקורונה והפסקת ההופעות לתקופה, אפשרה לישי והצוות שלו, להשקיע את כל זמנם וליבם בפרויקט. האלבום כולו מהווה תמונת מראה מדויקת של היחסים ,הקשר הנדיר ובעיקר החיבוק ההדדי של אמן ולהקה, עם הקהל החם והאוהב , הופעה חיה היא שיאו של אותו חיבוק בין אמן לקהל. 

המארז כולל :
1. במה-ביצועים נבחרים מהופעות מתוך האלבומים "תוכו רצוף אהבה" ו"פחד גבהים".
2. קהל - ביצועים נבחרים מהופעות מתוך האלבומים "שטח אפור" ו"אלול תשע"ט".
3. אהבה (דואטים) - אלבום המוקדש כולו לדואטים בלתי נשכחים עם אורחים בהופעות:
שלמה ארצי, אהוד בנאי , שולי רנד, אמיר דדון, עקיבא, עמיר בניון, נתן גושן, אלדד ציטרין,
4. מארז דיגיטלי על גבי דיסק און קי ובו כל השירים לצד פרשנויות של הרב יונתן זקס וסיון רהב מאיר לשירים נבחרים, בעברית ,אנגלית, צרפתית .
+חוברת אקורדים דיגיטלית

השירים באלבום המשולש כוללים ביצועים לשירים מארבעת האלבומים של ישי: "תוכו רצוף אהבה", "פחד גבהים", "שטח אפור", "אלול תשע"ט". שירים כמו: "תוכו רצוף אהבה", "הלב שלי", "מקשה אחת זהב", "זוכר אני", "הנה ימים באים", "מציל אותי כל יום", ו"כתר מלוכה" שראה אור בתקופת הקורונה ,ומועמד מוביל במצעדי סיכום השנה ועוד רבים וטובים אחרים


כמות:
  תאריך הוצאה26
  משקל0.35 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק