יצחק פוקס וחברים - מיד נגאלין

יצחק פוקס   (4 מוצרים)

הפקה חכמה ומושקעת של שלוש שנים הגיע לסיומה: היוצר והזמריצחק פוקס פגש באירוע בארצות הברית את המוזיקאים הצעירים - הצמד יוסי רובין וזאבי פריד (מקהלת שירה), יחד הם החליטו להוציא דיסק שונה ממה שהיה עד היום.
רובין גייס לפרויקט את המיטב שבחבורה מקהלת שירה לצד המעבדים הצעירים והמוכשרים אלי קליין, ייצי ברי ונחמן צוקר, דוד הלר והכנר הבינלאומי שימי וייצלנדר בעיבוד מיוחד עליו ישבו ושקדו בכדי שיישמע טוב וערב לאוזן.
זאבי פריד הביא להפקה גם ילד פלא בן 9 בלבד! עם קול מתוק וערב, חסיד סאטמר בשם אברומי גרין, לאחר שפריד שמע אותו שר שבת בלילה בקונטרי והשתומם מהקול, וכמובן, מיהר להחתים אותו ב'שירה'.

רשימת השירים:

 1. חסדי השם
 2. כהניך
 3. הפכת
 4. רבי ישמעאל
 5. עד מתי
 6. סוכות
 7. שבתות
 8. כיסופים
 9. חוצות
 10. קולות
 11. בארא פארק
כמות:
  תאריך הוצאה11

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק