יצחק מאיר וחברים - נפגשים ביום השבת (2 תקליטורים)

יצחק מאיר   (8 מוצרים)

יצחק מאיר, אחיו של איש התקשורת ידידיה מאיר מגיש אלבום המשך ל’נשמות חדשות’.

האלבום החדש מכיל כקודמו אסופה מכובדת של זמירות שבת קודש מחצרות חסידיים ובתי ישראל. האלבום הקודם עסק בזמירות לליל שבת קודש ואילו הנוכחי הוא אלבום כפול שמתמקד בשירים המושרים בצפרא דשבתא. האחד הוא על קטעים התפילה המושרים בבתי הכנסת והשני הוא זמירות לשולחן השבת.

גיוון מרענן שנמצא גם הפעם מתגלם בדמות אמנים אורחים שמוסיפים את התבלין שלהם לשיר: שדרן הרדיו הנודע יוסי גיל שמתגלה גם כבעל מנגן מוכשר, הזמר אבי בניון, הכנר העולמי אייל שילוח, הזמר שלמה אברמסון מצמד העקבות וילד הפלא צביקי רובין.

אם הורגלנו באלבומי ‘לחיים טיש’ לפגוש את השירים בהברה החסידית הידועה, הרי שכאן השירים מושרים בהברה ספרדית (למעט ‘ברוך א-ל עליון’ המבוצע בדואט עם שדרן הרדיו יוסי גיל). לקט הלחנים נע על ציר קרליבך, חב”ד אל תוך החסידויות השונות: ויז’ניץ, באבוב ואחרים.

כמות:
  תאריך הוצאה7

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק