יצחק מאיר - המדריך למתארח

יצחק מאיר   (8 מוצרים)

יצחק מאיר (32) המוכר לכולנו מטרילוגיית אלבומי השבת שהוציא, ואשר נמכרו עד היום בעשרות אלפי עותקים, יוצא לדרך חדשה ומוציא אלבום שלם, רובו ככולו, לחנים ומנגינות פרי יצירתו. מילות השירים באלבום לקוחות מן המקורות, ומבוססות על מפגשי הלימוד שעורך יצחק מאיר בירושלים בשנים האחרונות. “מנגינות חדשות לתורה עתיקה”, כלשונו.

מאיר מספר: “מידי שבוע בשבוע אנו נפגשים ללמוד תורה. פעמים לומדים מתורתו של הבעש”ט בעצמו, ופעמים לומדים ממנו דרך ממשיכי דרכו – המגיד ממזריטש, האדמו”ר הזקן, רבי נחמן ועוד. אירע ואותן מימרות של הצדיק, באו ועמדו מולי לא רק כאות כתובה, אלא הגיעו מלוות במנגינה. כשקולמוס הלב וקולמוס הנפש חוברים זה לזה, כשהתורה באה כשירה, הכול מחלחל עמוק יותר”. האלבום החדש, הוא מאותן תורות ומנגינות. ואכן בפרויקט ניתן לשמוע הלחנות לתורה של הבעש”ט וכמו כן ניגון למאמר מתוך פרק ב’ בספר התניא.

‘המדריך למתארח’ נקרא האלבום, ומאיר מסביר את השם הייחודי: “כול התורות אותן בחרתי להלחין מעירות בך את ההכרה שאתה בעצם אורח כאן בעולם. אורח שמארח בתוכו כוחות ותעצומת, אורח שלמרבה הפלא מצווה לארח כביכול את מי שהנך בעצם אורח שלו”.

אפרופו אורח. אל השיר “והיה כנגן המנגן ותהי עליו רוח ה'” מצטרף ליצחק אהרון רזאל לדואט סוחף. את האלבום משדרג שיר של הרב הלל פלאי (“אוחילה לאל”, “שירו למלך” ועוד.) למילותיו האחרונות של הרב נריה זצ”ל: “תנו לי קדושת ארץ ישראל. תנו לי קדושת אהבת ישראל”. לסיום, חותם את האלבום רצועת בונוס. מנגינה של ר’ שלמהקרליבך לברכה – אחריתא של שבע ברכות לחתן וכלה.

על העיבוד המוזיקאלי המחבר בין ישן לחדש, בין חסידי למזרחי, ועושה שימוש גם בכלים אתניים כמו עוד, סנטור, חליל בנסורי וכיו”ב, אמון המעבד המוערך ערן קליין.

רשימת השירים:

 1. הריני
 2. תהי ידך
 3. פארו עלי
 4. ישתבח בנו
 5. ולתקן
 6. בחינת פעול
 7. מחר יהיה
 8. ניגון שימוח
 9. קדושה אני מבקש
 10. חלק אלוה ממעל
 11. אשירה לה'
 12. מצאתי חן
 13. קרליבך לחתן וכלה

כמות:
  תאריך הוצאה9

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק