יעקב שוואקי-לחיים

יעקב שוואקי   (26 מוצרים)

לאחר 3 שנים שחלפו מצאת האלבום ״מוזיקה״, מגיש  כוכב הזמר יעקב שוואקי בהפקה משותפת עם איצי וולדנר את אלבומו ה-11 - לחיים, באלבום 13 להיטים חדשים עם מגוון סגנונות בהם משולב פופ עכשווי לצד מוזיקה אולטרה חסידית עם שירים במבחר שפות - ביידיש, עברית ובאנגלית.

באלבום הנוכחי נעשה לראשונה שיתוף פעולה עם גדולי המפיקים מהארדקור של המוזיקה החסידית, ביניהם: נפתלי שניצלער, הרשי וינברגר, מנדי הרשקוביץ ואברומי ברקו, לצד הממלחינים והמעבדים הקבועים בשנים האחרונות בכתיבה, הלחנה והפקה מוזיקלית: איצי וולדנר, שרולי בסר, מרים ישראלי, רביד קשתי, יאן פרייטור, דניאל קפלר, משה לאופר, ולראשונה גם האח הגדול ר׳ משה דוד שוואקי שמצטרף לדואט בפיוט מלא הרגש ״לך עצמי״.

לרשימה הארוכה של להיטי החופה הידועים של יעקב שוואקי מצטרף באלבום הנוכחי שיר חדש ״שתי נשמות״ - בלדה מרגשת שכתבו איצי וולדנר ומרים ישראלי.

פורמט
כמות:
  תאריך הוצאה26
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק