יידל ורדיגר - לב אחד

יידל ורדיגר   (2 מוצרים)

"לב אחד" כולל בתוכו 13 רצועות חדשות וגם מחודשות של מוסיקה חסידית ויהודית, בעיבוד מוקפד ובביצוע מרשים של מיטב הנגנים בישראל ומחוצה לה. יידל, שחתום על להיטים מפורסמים כמו "שירו למלך", גדל במשפחה ששירה וזימרה היו חלק מהאוויר שנשם כילד. "את ההשראה קיבלתי מאבא שלי" מספר יידל ואכן האב מרדכי בן דוד, תרם את קולו באלבום בשני שירים לפחות: בשיר הנושא "לב אחד", המבוסס על הגמרא במסכת סוכה (מה מה תמר זה אין לו אלא לב אחד, אף ישראל אין להם אלא לב אחד, לאביהם שבשמים..."את הלחן כתב אהרון רזאל שגם מצטרף בשירה. דואט מסקרן נוסף באלבום, הוא חידוש מעודכן ל"מן המיצר" המיתולוגי, ששר אביו באחד מאלבומיו הראשונים, שירת הנשמה של השניים נשמרת למרות העיבוד המודרני בחלקו. עוד שיר שמסתמן כלהיט הוא "מקימי" בלחן של יידל ואלי לאופר. מהמפגש עם אהרון רזאל נוצר גם השיר "אשריך", רצועה מסקרנת המספקת עניין ותגובות כמו "תחכום, כישרון ואנינות טעם". העיבודים באלבום נכתבו ע"י טובי המעבדים כמו משה לאופר, אלי לאופר, משה מונה רוזנבלום וכמובן אהרון רזאל. צוות המוסיקאים נחשב לבעל הניסיון היצירתי ביותר ונבחר בקפדנות, את ההקלטות בישראל ליווה משה מונה רוזנבלום. בעטיפת האלבום הוטמן גימיק צבעוני מרהיב: העטיפה הודפסה בטכנולוגיית תלת מימד הגורמת למי שמחזיקה בידו, לראות את הדמויות החסידיות משתקפות כמעין ריקוד הפורץ מן העטיפה

השירים באלבום לפי הסדר הינם:

1. לב אחד 2. אילן 3. ישמע בעיר התהילה 4. מקימי 5. אשריך 6. כשושנה 7. רקוד רקוד 8. אנא בכוח 9. יהי שלום 10. מן המצר 11. הריעו לה" 12. Return בתרגום לעברית "חזרה" 13. ואני אשיר 

כמות:
  תאריך הוצאה2008

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.