יזהר שאבי - לב טהור

יזהר שאבי   (1 מוצרים)

'לב טהור' של יזהר שאבי מסכם עבודה של שמונה שנים של יצירה. שם האלבום 'לב טהור' אינו מקרי היות והדרך שבה עשה יזהר שאבי חזרה לדת נובעת מהלב הפשוט. יזהר שאבי נשען בשיריו הרבה על ספר תהילים וזה מתבטא בשיר 'שיר המעלות בשוב ה'', 'שיר המעלות אליך נשאתי את עיניי' , 'מה אהבתי תורתך' וכו'. כאשר השיר החזק בדיסק הינו 'דור המדבר' אשר נכתב בהשארת הביצוע של ג'ימי הנדריקס לשיר של 'בוב דילן' "לאורך מגדל השמירה", שיר שמתאר את הנקודה של הכאב והשחיתות. מצב שאין דין ואין דיין ואיש הישר בעיניו יעשה. אך מתוך כל השחיתות הזו תבוא הגאולה.

החשש של יזהר שאבי הוא שהגאולה לא תגיע. כמה בתים בסוף השיר הוא מדבר על האמונה בכך ש"הגאולה כן תבוא ותהיה כמו הגאולה הראשונה" ועל רוח הבוקר, רוח הגאולה שבו אנחנו צועקים ודורשים את הישועה. שיר זה מזכיר מאוד את שלום חנוך אשר נשמע כמו גרסה חרדית ל"משיח לא בא" של חנוך. רק שזה ההפך מחנוך, שאצלו משיח לא בא ולא מטלפן. הדיסק חותם עם השיר "דליבא בעי" שהוא הרמוניה של השיר "לב טהור".

כמות:
  תאריך הוצאה2009
  משקל0.13 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק