יוסף קרדונר - תשוקת הנשמה

יוסף קרדונר   (14 מוצרים)

האלבום נפתח בשיר הנושא שמילותיו מתוך ספרו של הרמח"ל מסילת ישרים - "ואמנם כבר ידעת שהנרצה יותר בעבודת הבורא יתברך שמו הוא חפץ הלב ותשוקת הנשמה", משתתף מעניין הוא המעבד הוותיק סוקי ברי, שמנגן בקלידים והיה זה שקישר בין קרדונר למקהלת הבחורים מישיבת אמרי בינה שמשתתפת בשירה הקוזמיצית והמרגשת. נגינת הטאר של שחר קאופמן וחליל הבנסורי של ניר מוצרי, מעניקים לשיר גוון מעניין של נגיעה מזרחית קסומה לצד הכינורות המרגשים של גדי פוגטש, שמלווה את קרדונר כבר שנים ארוכות בהופעות והקלטות.

האלבום מכיל סגנונות שונים אם כי כולם רכים ורובם שקטים, כדרכו של קרדונר. הוא נוגע במקצב לטיני עדין בשיר 'והוא כחתן', מקפיץ בפולק ב"ניגון שמחה" המלהיב, השיר הסוער ביותר באלבום, או סוג של רוק איטי ואקוסטי בשיר "תחזיקו עצמכם" בו הוא מארח את גיא צבי מינץ ומשה יעקב בן ארויה.

אחד הביצועים היותר נוגעים באלבום הוא דווקא ניגון ברסלבי עתיק, שזוכה לביצוע מחודש ומדויק – "כוכבי בוקר". קרדונר בוחר בשיר שזכה כבר לעשרות ביצועים, אך מצליח להביא אותו ישר ללב המאזין כשהוא מלווה בחלקו הגדול כמעט ורק בגיטרה ותמיכה של סינתיסייזר כשהכינור של פוגטש מפציע בהמשכו של הפיוט המלטף והמרגש. הביצוע החדש של קרדונר "חשף" לי מחדש את הלחן המדהים הזה והכניס אותו לפלייליסט שלי.

כאמור, האלבום כבש אותי כבר מהאזנה הראשונה אליו, כשבהאזנה השנייה והלאה (עשרות האזנות נוספות) אני כבר מצטרף בשירה לשירתו נטולת היומרות של קרדונר מלבד הכוונה העמוקה והרגש הרב שנשמע בכל צליל באלבום הזה שאני ממליץ עליו מכל לב. אם אתם מחפשים אלבום לרקוד אותו זה ממש לא האלבום הנכון, אם אתם מחפשים משהו שידבר ישר לתוך נשמתכם, "תשוקת הנשמה" מספק את הסחורה ובגדול.

רשימת השירים:

  1. תשוקת הנשמה
  2. והוא כחתן
  3. ניגון שמח
  4. מה שקורה באומן
  5. כוכבי בוקר
  6. כאיל
  7. רבה אמונתך
  8. טבעתי
  9. כי אתה עמדע
  10. תחזיקו עצמכם ביחד
כמות:
  תאריך הוצאה2018
  משקל0.1 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק