יוסי גרין ושרגי גשטטנר - ווארעמקייט

יוסי גרין   (8 מוצרים)

הסיפור מאחורי סדרת ‘גוונים של גרין’ מתחיל לפני תרייסר שנים, בשנת תשס”ב. אחרי שהלחין כמות נכבדה של שירים למיטב אמני הזמר החסידי, יוסי גרין החל לרכז את מיטב להיטיו לאלבומי אוסף.

הראשון היה ‘גוונים של גרין’ שהכיל 24 שירים, שחולקו למחרוזות על פי סגנונם המוסיקלי בעיבודים מעניינים. שמונה שנים לאחר מכן, בשנת תש”ע הוציא את האלבום השני בסדרה שזכה להקרא גם ‘היפש’, בו נאספו 26 להיטים. שנתיים חלפו, והחלק השלישי ראה אור. ‘הארציג’ הוא נקרא, כשאליו הצטרף לחגיגה הזמר שלומי דאסקל לביצוע 22 שירי רגש ונשמה.

כעת, מגיע החלק הרביעי והחדש: ווארעמקייט. הפעם גייס יוסי גרין את הזמר שרגי גשטטנר לביצוע 20 השירים, המחולקות לחמש מחרוזות המכילות גם הפעם מהאוסף הבלתי נדלה מלחניו של גרין.

כמות:
  תאריך הוצאה2014

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק