יוסי גרין - התו השמיני

יוסי גרין   (8 מוצרים)

לא פחות מארבע שנים נדרשו ליוסי גרין כדי להחליט מה ממאות השירים שהלחין עד כה, ישמש באלבום שלו עצמו. שלושה עשר שירים נבחרו לבסוף לאלבום שנושא את השם "התו השמיני". אין ספק שהאזנה לאלבום זה ממכרת, מתברר שכל שיר באלבום זה בלא יוצא מן הכלל, מסומן כלהיט. גרין, אחד המלחינים המוכשרים הקיימים בדור זה ומי שחתום על עשרות לחנים ידועים ובולטים ששרים ושרו טובי הזמרים, לא היה צריך לבקש הרבה מהאומנים שפיתחו קריירה על לחניו הכובשים. מרדכי בן דוד, אברהם פריד, ליפא שמעלצר, שלומי גרטנר, הלהקות לב טהור ואקאפלא, חיים ישראל, אהד מושקוביץ והחזן יצחק מאיר הלפגוט מבצעים שירים מרגשים ומקפיצים בשלל סגנונות מוסיקליים. 

שניות רבות אחרי שמסתיים להתנגן קטע מהאלבום, המחשבות עדיין משורעפות בעקבותיו. העיבודים לשירי "התו השמיני" שונים אחד מהשני לחלוטין, מורכבים, שנונים ומתוחכמים, גם הביצועים מדויקים ואיכות הצליל שהופקה בשנות העבודה הרבות היא מהגבוהה שמוכרת בשוק. גרין נטל את המוסיקה היהודית כמה צעדים קדימה והעלה את הרמה המוסיקלית בכמה דרגות. 

באלבום משתתפים כאמור טובי הזמרים וההרכבים המוסיקליים בארה"ב ובישראל. כל אומן ביצע שיר שנכתב כאילו במיוחד עבורו, גרין לקח בחשבון את איכויות ועוצמות הרגש בשירה של מרדכי בן דוד כשמסר לו את "ענווים" רצועה שמותירה את העיניים מלוחלחות. מידת ההתאמה בין השיר והמבצע באה שוב, לידי ביטוי ב"קנא לשמך" ספק שיר ספק יצירה המבוצעת ע"י החזן יצחק מאיר הלפגוט, רצועה שמקלפת את שכבות הציניות ופורטת על נימי רגש. ומאידך השירים הקצביים בטקסטים בלתי שגרתיים בעליל ששרים אברהם פריד ("אין בן דוד בא אלא בהיסח הדעת"), שלומי גרטנר ("בשבתך ובקומך"), חיים ישראל ("ואז יהיו כל ישראל צדיקים והקב"ה נוטל יצר הרע מהם") חבורת לב טהור ("ויוצא אותו החוצה ויאמר הבט השמימה וספור את הכוכבים"). 

רשימת המעבדים שעיצבה ולשה את המוסיקה בדמותו של יוסי גרין רחבה: אלי לישינסקי, דניאל פרייברג, שי בכר, משה לאופר, לייב יעקב ריגלר, משה מונה רוזנבלום ומומי לוי. 

כמות:
  תאריך הוצאה4
  משקל0.12 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק