יוסי גרין - היפש

יוסי גרין   (8 מוצרים)

עם השם המיוחד “הִיפְּשׁ” (או ‘גוונים של גרין 2’, למי שמתעקש), שובר יוסי גרין את הבצורת המוסיקאלית סביב לחניו, שארכה כמעט עשר שנים. גרין, חתום על להיטים רבים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוסיקה החסידית- יהודית ולא רק, חלקם הגדול אף זכה לגרסאות ‘כיסוי’ רבות, שירים שמאיישים כל רשימת חובה בשמחות ובאירועים, בקונצרט יוקרתי או בקומזיץ שכונתי.

בימים אלה מציינים עשור מאז כינס יוסי גרין את מיטב להיטיו ולחניו המושרים בידי אחרים, למיזם גוונים של גרין, מחרוזות בסגנונות ועיבודים מפתיעים. כעת, לאחר הפרויקט המושקע והשאפתני התו השמיני, שהביא לתגובות אדירות, מתפנה יוסי למלאכת תיעוד וחידוש הלחנים המושרים בפי גדולי הזמר היהודי בעולם.

באלבום היפש 13 רצועות- מחרוזות בעיבודים מחודשים, פרי יצירתו של המעבד המוכשר ישראל לאם, ההפקה המוסיקאלית של יוסי טיברג. כמעט כל סגנונות המוסיקה בת ימינו התכבדו לארח את עשרות הלחנים- גוונים של לטינית, גוונים של מוטאון, גוונים של דאנס, גוונים של היפש, גוונים של רוק, גוונים של בארוק, גוונים של דבקה וכו’. יש צורך בהאזנה רציפה לאלבום כדי לעמוד מקרוב על כל הסגנונות ולנחש ולפענח את הלהיטים המסתתרים בהפקה היוקרתית.

כמות:
  תאריך הוצאה2011

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק