יוסי גורביץ - אני מאמין

יוסי גורביץ   (1 מוצרים)

יוסי גורביץ', איש עסקים בחייו, תמיד ידע להלחין, ואת לחניו נתן לחברו הטוב שלומי גרטנר ("ניסים") כמו את "רחל" ואת "שמע בני". חברים ששמעו את הלחנים והכירו גם את קולו הערב, דחקו בו להיכנס לאולפן ולשיר את שיריו בעצמו, וכעת זה קורה - אלבום הבכורה שלו, "אני מאמין", מגיע לחנויות. באלבום עשרה שירים, שמונה מהם בלחניו, ושניים שהלחין אלי לאופר. את השיר "על הצדיקים" למשל, הלחין גורביץ בגיל 16, את כל האלבום עיבד בכישרון רב משה לאופר.

"אף פעם לא הייתי זמר ולא ראיתי את עצמי ככזה", כמעט מתנצל גורביץ, "הלחנתי בעבר ואני מלחין גם כיום כסוג של תחביב. החברים רצו שאנסה להקליט וב"ה, אני מרוצה מאוד מהתוצאה. אני שר באלבום כדי לשמח את עם ישראל, לא כדי להיות זמר".

כמות:
  תאריך הוצאה2008
  משקל0.11 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.