יובל טייב - אין עוד מלבדו

יובל טייב   (2 מוצרים)

יובל טייב, מוסיקאי מוערך, מתפאר בקריירה מרשימה לאורך 30 שנותיה, בה הצליח ליצור בצורה ייחודית לו, דרך וסגנון חדשים במוזיקה המזרחית – פיוטית.

לאורך השנים שחרר יובל טייב כ 13 אלבומי מופת המשלבים קלאסיקות ערביות בהם גם שיתף פעולה עם מיטב השמות : שלמה גרוניך, שלומי שבת, תזמורת "קול ישראל" בערבית, ארלט ספדיה, ראול ג'ורנו ז"ל..

בימים אלו, בהיותו סוגר את שנתו ה 42 משחרר אלבום אותו הוא מגדיר כ"שינוי דרך".

"אין עוד מלבדו" - אלבום חדש בו הוא אומנם נשאר נאמן למוסיקה הערבית הקלאסית אשר הגדירה אותו כפנומנל בתחומו לאורך השנים. אך עם זאת, משלב מספר רב של שירים מקוריים שנכתבו במיוחד למידותיו ואף שיתוף פעולה עם הזמר עופר לוי.

באלבום 2 דיסקים, באלבום הראשון: 13 רצועות בעברית המכילות 8 שירים מקוריים. באלבום השני: 4 רצועות בערבית המתפרסות על פני 40 דקות שלמות.

כמות:
  תאריך הוצאה2018
  משקל0.1 ק"ג

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל את המוצר כקובץ בדוא״ל, או לחילופין החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.