יהודה זיתון - מי כמוך

יהודה זיתון   (1 מוצרים)

הודה הוא זמר צעיר ומוכשר בעל קול יחודי. יליד צרפת עלה לארץ בשנת 2003 שנה לאחר מכן הוציא את אלבומו הראשון "הכתר" שהיה לרב מכר בקרב חובבי המוזיקה המזרחית בארץ ובקהילות היהודיות ברחבי העולם. יהודה מופיע באין ספור אירועים, חתונות וכנסים בארץ ובעולם. באלבום החדש "מי כמוך" יהודה עמל קשה באיסוף לחנים מקורים ואף בעצמו הלחין וכתב מספר שירים באלבום. האלבום החדש מושקע ומגוון מאד וניתן למצוא בו מוזיקה מזרחית מודרנית לצד שני שירים חסידיים: "אשת חיל" ו"יהללו" שהלחין יהודה בעצמו וכן שיר בצרפתית. על העיבודים המוזיקלים הופקדו מעבדים מהשורה הראשונה- דורון אלימלך ודוד ביתן כשעל הסאונד והמיקסים היה אחרי אלי מלמד. 

כמות:
  תאריך הוצאה5

עם קבלת ההזמנה אנו פועלים כמה שיותר מהר ללקט את המוצרים ולהעבירם לחברת השליחויות כדי שהחבילה שלך תגיע אליך בהקדם! 

זמן הכנת המשלוח : 0-2 ימי עסקים.

להלן זמני האספקה: 

דואר רשום (למרכז חלוקה הקרוב ביותר לכתובתך): עד 10 ימי עסקים , כולל מספר מעקב של החבילה . (לא כולל יישובים שהחלוקה היא באמצעות ״דואר נע״)

דואר אקספרס: 1-3 ימי עסקים באמצעות דואר שליחים עד לביתך.

1. מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש . 

2. מוצר שלטענת הלקוח הוא לא תקין - ניתן לקבל  החזר כספי מלא בתנאי שהמוצר נשלח בחזרה ע״י הלקוח לבית העסק באמצעות הדואר על מנת להחזירו לספק/יצרן.

3. תשלום דמי המשלוח יחול על הלקוח במידה שהחליט הלקוח להחזיר את המוצר ללא סיבה מיוחדת, ובאם המוצר אינו תקין לטענת הלקוח בית העסק ישא בהוצאות המשלוח חזרה.

כתובת להחזרת חבילות: 

תא דואר 15109 רחובות - ע"ש גרינטק